Logo

FORD FIESTA 1.4 TDCI 2004 VO DELOVI

Број на оглас: 3244163 | Објавен на: 13.06.2019, 05:37
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


vo odlicna sostojba se za fiesta

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Sreten

Потврден огласувач