Logo

JBL LX20

Број на оглас: 3244761 | Објавен на: 11.10.2019, 09:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 200 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Студио/Сценска

Вид на оглас: Се продава


Звучни кутии

  Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

  Mancev

Потврден огласувач