Logo

3D ТЕРМО ПАНЕЛИ ПО НАЈЕФТИНА ЦЕНА !!!

Број на оглас: 3244888 | Објавен на: 07.06.2019, 06:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 980 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


РАЗУБАВЕТЕ ГО ВАШИОТ ДОМ БРЗО,ЕФИКАСНО И ЕФТИНО
ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ТЕРМОПАНЕЛИ ЗА ВНАТРЕШНА И НАДВОРЕШНА ИЗОЛАЦИЈА И ДЕКОРАЦИЈА ПО НАЈДОБРА ЦЕНА НА ПАЗАРОТ
ЛЕСНИ ЗА МОНТАЖА
СЕ ЛЕПАТ СО ЛЕПАК ИЛИ ПУРПЕНА ЗА СТИРОПОР
ДИМЕНЗИЈА:
120СМ Х 50СМ
120СМ Х 30СМ
ЦЕНА:980ден 1М2
ВРШИМЕ ДОСТАВА ПО КАРГО НИЗ ЦЕЛАТА ТЕРИТОРИЈА НА МАКЕДОНИЈА
САНТРА КОЛОР - ВАЛАНДОВО
ТЕЛ.078/382-284

 Валандово

Прати Е-Маил

 HOME DECOR