1 / 2
Stan vo K. Voda na Cheshma 43m2 so Potkrovje
48.500 €
19.01.2022 14:44

Кисела Вода / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

43 m²

Греење:

Струја

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2021

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Кисела Вода, Скопје

Стан К. Вода 31м2+12м2=43м2
Локација - Стара Чешма
Станот е на 4/4 ката со поткровје кое влегува во Имотен лист
Долно ниво 31м2 - Дневна, Кујна и Бања,
Поткровје 12м2 ( Собите Висина од 170см до 225см ) - Спална со вградени плакари
Станот Нема Тераса и Зградата Нема градско парно и лифт.
071/311-071

* Имотен лист во постапка
** Во фаза на Реновирање 11/12.12.2021
** Цената има простор за Договор
*** Станот се Продава ПРАЗЕН

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

ZeolitMK
Потврден огласувач
071311071
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам