1 / 3
Apple iPhone 8+
1 €
19.08.2019 19:38

Штип / Штип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

iphone 8+

Боја:

Black

Интерна меморија:

256 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

Se prodava iPhone 8+, 256gb memorija.
Za podetalni informacii javete se na 078391166.
Cena po dogovor.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

reklama123
Потврден огласувач
078391166
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам