Logo

185 / 65 / 15 = gumi = P I R E L L I

Број на оглас: 3245878 | Објавен на: 19.08.2019, 11:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


.. CENATA E ZA DVETE GUMI.


MOZE PO KARGO AKO SAKATE

  Гевгелија    Општина: Гевгелија

Прати Е-Маил

  gumi mite

Потврден огласувач