Logo

Masina za susenje alista Gorenje

Број на оглас: 3247044 | Објавен на: 28.05.2019, 09:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 6.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за сушење

Вид на оглас: Се продава


Masinata e vo odlicna sostojba, mnogu malku koristena.
Ovoj broj 075307994

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Bora

Потврден огласувач