Logo

SE PRODAVA SEDISTE DUBAK KOLICKA I KREVETCE SO DUSEK

Број на оглас: 3247070 | Објавен на: 14.08.2019, 13:03
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.500 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Седишта за кола

Вид на оглас: Се продава


Dubak 1500
Kolicka PRODADENA
Krevetce komplet so dusek 1500
Sediste za vo kola PRODADENO

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Kontakt

Потврден огласувач