Logo

Elektricen Trotinet - Електричен Тротинет

Број на оглас: 3247421 | Објавен на: 02.10.2019, 13:12
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Ховерборд и додатоци

Вид на оглас: Се продава


Микро-електронски систем за сопирање и механички помошен систем за сопирање. Цврсти гуми отпорни на абење и систем на шок апсорбер на погонското тркало. Поддржува брзо преклопување, може да се влече после преклопување.
250W мотор, 5.0 Ah батерија со литиум јадро. Максимлна брзина до 23км/ч со домет на патување до 13км, носивост 90кг и достапен во црна, црвена, зелена боја.

  Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

  Ninebot Macedonia

Потврден огласувач