Logo

Plasticni Tubi 20litri Пластични Туби 20 литри

Број на оглас: 3247554 | Објавен на: 30.09.2019, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Пластика индустрија

Вид на оглас: Се продава


Se prodavaaat polovni - koristeni plasticni tubi. Imam dva tipa tubi
1. Beli plasticni 25 litri - 8 parcinja
2. Kafeni plasticni 20 litri - 9 parcinja
Site tubi se koristeni za nafta.
Cenata e 170 den. Ili 6 za 1000 den. Ako se zemat poveke ili site sledi popust na cenata.

Огласи од: Сашо

Сашо

Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Сашо

Потврден огласувач