Logo

vw vento

Број на оглас: 3247585 | Објавен на: 12.08.2019, 21:47
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Vento

Година: 1994

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 47 kw / 64 ks

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava vento 1.9 Td registrirano do 25.05.2020 redovno servisirano vo odlicna sostojba , bez nikakvi vlozuvanja.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Kosta

Потврден огласувач