Logo

Izdavam Dvosoben Stan 60m2 Centar - Leninova

Број на оглас: 3248288 | Објавен на: 16.08.2019, 11:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Број на соби: 2

Квадратура: 65 m²

Греење: Струја

Спрат: 2 кат

Тип на станот: Во куќа

Состојба: Реновиран

Опрема: Наместен

Лифт: Не

Година на градба: 2009

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Паркинг

Ориентација: Југ

Цена: 230 €
Цената е фиксна

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се изнајмува


Odlicna lokacija Bo blizina na Grcka ambasada!
Komplet Namesten!
Golema dnevna
Spalna na sprat!
Dve kupatila!
Klima!
Masina za sadovi!
Niski reziski trosoci!

Agencija!

Povejke info na tel 072310203

  Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач