Logo

KAMEN

Број на оглас: 3248767 | Објавен на: 14.10.2019, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


SE PODARUVA KAMEN,SAMO DA SE ISCISTI MESTOTO.

  Куманово    Општина: Старо Нагоричане

Прати Е-Маил

  xxx

Потврден огласувач