Logo

TAXI TRANSPORT PREVOZ SOLUN-ТАХИ ПРЕВОЗ СОЛУН

Број на оглас: 3249028 | Објавен на: 28.07.2020, 13:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Такси услуги

Вид на оглас: Се продава


АКСИ ПРЕВОЗ🇲🇰🇷🇸🇽🇰🇲🇪🇬🇷🇭🇷🇦🇱🇧🇦🇧🇬

ТРАНСПОРТ Транспортни услуги во МАКЕДОНИЈА И странство ГРЦИЈА БУГАРИЈА , СРБИЈА , АЛБАНИЈА , КОСОВО, ЦРНА ГОРА ,
СО ВОЗИЛА МЕРЦЕДЕС
ОПРЕМЕНО СО КЛИМА, 
ВИФИ ВО МК
ВИФИ ВО ЕУ

ЦЕНОВНИК: 💶 

СКОПЈЕ - АЕРОДРОМ 🛬 - 15,€ 
🛫 АЕРОДРОМ - СКОПЈЕ - 15,€ 

СКОПЈЕ - ОХРИД 🛬 - 65,€
🛫 ОХРИД - СКОПЈЕ - 65,€

СКОПЈЕ - СОЛУН 🛬 - 90, € 
🛫 СОЛУН - СКОПЈЕ - 90, € 

СКОПЈЕ - АТИНА 🛬 - 300, € 
🛫 АТИНА - СКОПЈЕ - 300, € 

СКОПЈЕ - СОФИЈA 🛬 - 80, € 
🛫 СОФИЈА - СКОПЈЕ - 80, € 

СКОПЈЕ - ТИРАНА 🛬 - 120, €
🛫 ТИРАНА - СКОПЈЕ - 120, € 

СКОПЈЕ - БЕЛГРАД 🛬 - 160, € 
🛫 БЕЛГРАД - СКОПЈЕ - 160, € 

СКОПЈЕ - НИШ 🛬 - 80, € 
🛫 НИШ - СКОПЈЕ - 80, € 

СКОПЈЕ - ПРИШТИНА 🛬 - 50, € 
🛫 ПРИШТИНА - СКОПЈЕ - 50, € 

ПОСЕДУВАМЕ :
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА ДЕЦА 
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА ВЕЛОСИПЕДИ 
ТРАНСПОРТЕРИ ЗА СКИИ 

СО ВКЛУЧЕНИ ПАТАРИНИ - ВИНЕТКИ 
БЕЗ ДОПОЛНИТЕЛНИ ТРОШОЦИ !!!!!!
НАПОМЕНА : СО ВОЗИЛО ОД СЛИКИТЕ....

ВОЕДНО НУДИМЕ Аеродромски Трансфер НА ЦЕЛИОТ БАЛКАНСКИ РЕГИОН Доколку се враќате во истиот ден од вашата дестинација Враќањето се наплаќа половично 50% попуст 

ЗА ПОВЕЌЕ ИНФОРМАЦИИ И СОРАБОТКА 
Можете да контактирате со НАС и на:
VIBER или WHAT'S APP 24/7 
ГОРАН 076273743
САШО 071361822


ENG: 
Taxi Services🇲🇰🇷🇸🇦🇱🇧🇦🇧🇬🇪🇺🇬🇷🇭🇷 

Transport services in MACEDONIA , and abroad GREECE , BULGARIA , SERBIA , ALBANIA , KOSOVO , MONTE NEGRO , AND ALL BALKAN REGION, 
,COMFORTABLE, SECURE, EXPERIENCE Equipped with: AC, WIFI

PRICES LIST : 

SKOPJE - AIRPORT 🛬 - 15, € 
🛫 AIRPORT - SKOPJE - 15, € 

SKOPJE - OHRID 🛬 - 65, €
🛫 OHRID - SKOPJE - 65, €

SKOPJE - THESSALONIKI 🛬 - 90, € 
🛫 THESSALONIKI - SKOPJE - 90, € 

SKOPJE - ATHENS 🛬 - 300, € 
🛫 ATHENS - SKOPJE - 300, € 

SKOPJE - SOFIA 🛬 - 80, € 
🛫 SOFIA - SKOPJE - 80, € 

SKOPJE - TIRANA 🛬 - 120, € 
🛫 TIRANA - SKOPJE - 120, € 

SKOPJE - BELGRADE 🛬 - 160, € 
🛫 BELGRADE - SKOPJE - 160, € 

SKOPJE - NIS 🛬 - 80, € 
🛫 NIS - SKOPJE - 80, € 

SKOPJE - PRISTINA 🛬 - 50, € 
🛫 PRISTINA - SKOPJE - 50, € 

We One :
Transporters for children. 
TRANSPORTERS FOR BIKE 
TRANSMITTERS for skis 

Whit pay tools / vignette included...
Prices per vehicle max 4 persons...
WHIT CAR OF THE PICTURE..

Airport Transfers in the BALKAN IF YOU ARE RETURNING IN THE SAME DAY... RETURNS IS 50% DISCOUNT 

FOR MORE INFORMATION AND CORPORATE 
YOU CAN CONTACT US BY 
VIBER or WHAT'S APP 24/7 
GORAN +38976273743
SASHO +38971361822

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 goran

Потврден огласувач