Logo

Fokus 1.6tdci moze i zamena

Број на оглас: 3249227 | Објавен на: 22.11.2019, 12:28
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 3 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


So max ful oprema domakinski cuvano i odrzuvano orginalni km so servisna kniska mozna i zamena cena za zamena zavisi od vasata realnost moze zamena i za stransko vozilo

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 selimselimii@hotmail.com

Потврден огласувач