Logo

Ford fokus 1.6tdci 2006g mozna zamena

Број на оглас: 3249939 | Објавен на: 12.07.2019, 15:02
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 35 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klima greaci na sedist greaci na dvete sofersajbi el na stakla bordkompjuter komandi na volan 206000 pominati so servisna kniska kuka kolata e vo top sostojba bez nikakvi skrieni mani prva boja mozna e i zamena za kola so po jak motor

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 selimselimii@hotmail.com

Потврден огласувач