Logo

Продавам Зајци Prodavam Zajci

Број на оглас: 3250209 | Објавен на: 24.08.2019, 16:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 300 МКД

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на животни

Вид на оглас: Се продава


Зајчињата се малечки најчесто од сортата Оријаши, цената е во зависност од возраста на зајчето

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  Marjan ili Ilija

Потврден огласувач