Logo

Skuter vespa motor motorce

Број на оглас: 3250404 | Објавен на: 12.09.2019, 13:08
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 600 €

Категорија: Моторни Возила / Мопеди(под 45km/h)

Вид на оглас: Се продава


Se prodava vespa
Marka HAMACI 50CM3
Vo odlicna sostojba bez maani prv gazda
Pali vozi

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Aleksandar

Потврден огласувач