Logo

Brusni kamenja za metal industriski

Број на оглас: 3250957 | Објавен на: 04.09.2019, 10:16
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam industriski kamenja vo poveke dimenzii za metal. Povolno. 070 328 693
070 328 693
070 328 693
070 328 693
070 328 693

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  X

Потврден огласувач