Logo

WIFI ALARM

Број на оглас: 3251011 | Објавен на: 04.04.2020, 20:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД

Категорија: Дом и Градина / Безбедност и безбедносна опрема / Алармни уреди

Вид на оглас: Се продава


WIFI alarm za stan
dojava na mobilen preku internet
Info i naracka 070 520 570
Cena 4500 denari

 Скопје    Општина:Кисела Вода

Прати Е-Маил

 marjan

Потврден огласувач