Logo

FORD TRANSIT

Број на оглас: 3251138 | Објавен на: 07.05.2019, 18:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 900 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


se prodava ford transit 2.5 50kw 1980god
bez registracija

info: 075700360

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  ...

Потврден огласувач