Logo

Продавам OPEL Astra 1.8 16v LPG караван !

Број на оглас: 3251570 | Објавен на: 24.05.2020, 13:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 1999

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава OPEL Astra 1.8 16v караван во одлична состојба. Колата има атестиран плински уред со боца во резервно тркало. Од опрема има се и буквално се е во функција! За повеќе информации на тел. 076 678 967 во секое време!

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 ****

Потврден огласувач