Logo

Toyota Corolla 1.4 D4D

Број на оглас: 3251806 | Објавен на: 17.10.2019, 12:06
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Toyota

Модел: Corolla

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


2007
Od prv sopstvenik
2005,000km
Novi gumi
Registracija cela god

  Кичево

Прати Е-Маил

  GL 350

Потврден огласувач