Logo

Prodavam tajfun 12kw

Број на оглас: 3252112 | Објавен на: 14.02.2020, 21:23
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 200 €
Цената е фиксна

Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Вид на оглас: Се продава


Tajfun vo odlicna sostojba koristen edna god

 Скопје    Општина:Гази Баба

Прати Е-Маил

 ivica

Потврден огласувач