1 / 6
VolvoFH12 420
1 €
Цената не е фиксна
27.07.2022 13:56

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Prodavam vlekac volvo fh 12 420 hp. Vo solidna sostojba neregistriran so novi gumi. .cena 3500

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071278877
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам