Logo

Сервис и монтажа на клима уреди/клими

Број на оглас: 3252249 | Објавен на: 20.07.2019, 13:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Клима уреди

Вид на оглас: Се продава


Vrsime montaza, demontaza, antibakterisko cistenje, prodazba i servis na sekakov vid klimi po najpovolni ceni od ovlastena firma...tel.077/655-224

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 meg-sistemi (претпријатие)

Потврден огласувач