Logo

ford ka

Број на оглас: 3252416 | Објавен на: 24.05.2019, 11:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Ka

Година: 1997

Гориво: Бензин

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 750 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VO OSPRAVNA SOSTOJBA RRG
SO KLIMA CETIRI NOVI GUMI SAVA KOLATA E TOP

 Струмица    Општина: Босилово

Прати Е-Маил

 atanas

Потврден огласувач