Logo

Niskomontazen bojler 10l

Број на оглас: 3252460 | Објавен на: 24.05.2019, 16:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД
1.100 МКД

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Останато

Вид на оглас: Се продава


Bojlerce 10l

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Ljupco

Потврден огласувач