Logo

Klub masa

Број на оглас: 3252899 | Објавен на: 15.05.2019, 14:48
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 8.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Друго

Вид на оглас: Се продава


Klub masa top cena
Peveke info na tel

Www.ivicamitriceski.com

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  Ivica

Потврден огласувач