Logo

JAGUAR 2.0 TDI 2004 g. extra sostojba

Број на оглас: 3253453 | Објавен на: 14.09.2019, 19:23
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Jaguar

Модел: X-Type

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 96 kw / 131 ks

Цена: 3.300 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dizel 2.0 tdci , motor so lance, evtin za oddrzuvanje, novi gumi, servisiran, so mnogu oprema, extra socuvan.
info na 070-302-691

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Goran

Потврден огласувач