Logo

Комода,Кујна и Биро

Број на оглас: 3253646 | Објавен на: 27.05.2019, 08:18
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 13.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Вид на оглас: Се продава


Се продава елемнти мебел погодна за кујна комода и биро за компиутер.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Dimitar