vespa elektro pogon
700 €
Цената е фиксна
19.09.2021 05:36

Прилеп / Прилеп

prodavam vespa na akumulatori 24 volti

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Ljupcho
Потврден огласувач
078306434
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам