Logo

Mercedes C220cdi ful opr moze zamena

Број на оглас: 3254053 | Објавен на: 20.08.2019, 11:02
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes c 220cdi 92kw 125ks
Klima
4 novi gumi
Abs esp ssr
Cd radio
Nov oklumator
Moze zamena

  Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

  Besnik

Потврден огласувач