Logo

Nissan Qashqai 1.5dci AutoMilano 6meseci garancija

Број на оглас: 3254433 | Објавен на: 22.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Nissan

Модел: Qashqai

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 7.700 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Nissan Qashqai
2008
1.5dci 80kw
135000km
Klima
Full
Ekstra sostojba
Plateni davacki do registracija
Tel.kon
070221051 Borce
078654548 Stefan

Огласи од: Борче

Борче

ул.Мите Богоевски бр.3
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач