Logo

MERCEDES BENZ C 220 CDI 122 ks

Број на оглас: 3254533 | Објавен на: 24.05.2019, 15:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: C 220

Година: 1998

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 92 kw / 125 ks

Цена: 1.999 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registriran i servisiran komplet ,
4 skoro novi gumi,
zelen karton i registracija do 30 juli mesec,
euro kuka,
klima i vebasto,
parking senzori,
276 000 km
Moze zamena za gradezni materjali ...

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Gligor

Потврден огласувач