Logo

Se prodava novo krevetce

Број на оглас: 3254600 | Објавен на: 02.05.2019, 23:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Krevetce e novo vo ciko kupeno so 4 fioki i e novoo nee koristeno nitu mesec dena
Broj kontakt 078205133

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 martin

Потврден огласувач