Logo

Kolicka Bertoni Lorelli

Број на оглас: 3254787 | Објавен на: 12.07.2019, 22:25
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 5.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Kolickata se prodava komplet so transporter, dve zimski prekrivki i canta.
ima rotiracka racka i tri nivoa na naslon.
Mnogu malku koristena kako nova e.
Cenata ne e fiksna

INFORMACII NA :075-586-423

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Dimce

Потврден огласувач