Logo

DELOVI ZA OPEL VEKTRA ASTRA TIGRA

Број на оглас: 3255352 | Објавен на: 23.08.2019, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 25 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Vektra A B 2.0 ekotec 2.0 dtl mk.dok.
Astra G 1.4 1.6 ekotec mk.dok.
Tigra 1.6 ekotec

  Кичево

Прати Е-Маил

  nenad

Потврден огласувач