Logo

FORD ESKORT MONDEO

Број на оглас: 3255355 | Објавен на: 23.08.2019, 13:51
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 25 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Ford eskort 1.6 16v z-tek
Mondeo 2.0 16v dohc

  Кичево

Прати Е-Маил

  nenad

Потврден огласувач