Logo

Audi A3 tdi

Број на оглас: 3255364 | Објавен на: 12.09.2019, 15:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Audi

Модел: A3

Година: 2002

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 74 kw / 101 ks

Цена: 3.400 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


kolata e registrirana cela godina ima kompleten servis rebrasti zategaci vodna pumpa ulje filtri moze da se proveri kade sakate

  Кичево

Прати Е-Маил

  bojan

Потврден огласувач