Logo

coper vista

Број на оглас: 3255446 | Објавен на: 12.07.2019, 17:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Останати марки

Вид: Останато

Година: 2007

Модел: coper

Километри: 10000

Цена: 690 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се бара


registriran
servisiran
super sostojba

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 dejan geceski

Потврден огласувач