1 / 3
ITNO,HITNO,PRODAVAM ZAMENA,TRAKTOR MOTOKULTIVATOR
1 €
Цената не е фиксна
10.08.2019 12:44

Ѓорче Петров / Скопје

Traktorot e pali vozi ne e mnogu raboten cuvan e za svoja dusa mozi zamena za kola ili motokultivator so moja ili vasa doplata

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

Drage
Потврден огласувач
070398641 075541467
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам