Logo

Продавам бебешка количка BEBE CONFORT MURA

Број на оглас: 3256276 | Објавен на: 18.05.2019, 22:53
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 12.000 МКД
14.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Вид на оглас: Се продава


Продавам во одлична состојба бебешка количка BEBE CONFORT MURA + бебешка корпа

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Tomislav

Потврден огласувач