Logo

SE PRODAVA DETSKO KREVETCE

Број на оглас: 3256363 | Објавен на: 31.05.2019, 20:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски Креветчиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava detsko krevetce kupeno od Chiko ,mnogu malku koristeno.Gratis so krevetceto I joga kupena od Simpo.

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  Jasmina

Потврден огласувач