Logo

Супер ЗАФИРА 2001г 2.0д со клима Рег. МОЖЕ ЗАМЕНА

Број на оглас: 3257260 | Објавен на: 19.07.2019, 13:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Zafira

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2019

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 26 €
2.650 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Возилото има беспрекорен мотор 2.0 дизел со ланче
Шасија не фарбана и без корозија и оштетувања.
Ентериер одличен
Клима функционална, добри гуми, стегната на предница.
Нема никакви вложувања
Рег. До крајот на август
Може замена за помало возило со ваша доплата, дајте понуда.

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач