1 / 11
Dresovi kompleti za fudbal
12 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.01.2023 16:25

Кратово

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat kompleti za fudbalski ekipi dres so gakici=750den i razni drugi rekviziti, rakavici 7.8.9.10 golemina=550den podkolenki xl =750den dolni trenerki za golman 650den i dr..cenite se fiksni ...

Категорија: Спортска опрема и активности / Фудбал / Облека

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070816971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам