1 / 3
SE PRODAVA PARCELA
111 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.12.2022 09:27

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

473 m²

Тип на земјиште:

Градежно

SE PRODAVA PARCELA NASPROTI ZITO PRILEP POGODNA ZA KUJKI , ZGRADA ILI DELOVEN OBJEKT

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

saso
Потврден огласувач
078433957
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам