Logo

Planinarski pantoloni Eastern Mountain Sports

Број на оглас: 3257878 | Објавен на: 16.09.2019, 22:20
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на облека: Пантолони

Големина: 40

Боја: Црна

Цена: 2.200 МКД

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Вид на оглас: Се продава


Се продават нови не носени машки пантолони, марка: Eastern Mountain Sports , погодни за планинарење и скијање. Пантолоните се breathable, лесни и еластични, направени да се отпорни на вода и ветер и обезбедуваат топлина во зимските денови.
Карактеристики:
> Машки панталони
> Еластичен појас
> 4 џебови со zip патенти
> Отпорни на вода
> Отпорни на ветер
> breathable
> 100% полиестер
> големина: 40 W

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  oliver

Потврден огласувач