Logo

Ford Fiesta 1.4tdci AutoMilano 6meseci garancija

Број на оглас: 3257993 | Објавен на: 22.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 3.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta 2007 1.4 tdci 55kw Klima Full Reg.na mk tablici Ekstra sostojba
Tel.kon
070221051 Borce
078654548 Stefan

Огласи од: Борче

Борче

ул.Мите Богоевски бр.3
Аеродром, Скопје

Станете Премиум член

 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Борче

Потврден огласувач