Logo

Se prodava stolce za hranenje

Број на оглас: 3258092 | Објавен на: 07.05.2019, 07:34
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.000 МКД

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Столчиња за хранење

Вид на оглас: Се продава


Se prodava stolce za hranenje vo odlicna sostojba, koristeno samo 2 meseci
KONTAKT BILJANA 075909527

 Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

 Pande

Потврден огласувач